Doeschot

Caroline Doeschot

(Voorzitter)

 

 

agrarisch

PlusChauffeur

Hendrik IJff

(Penningmeester)

06 – 22200716

www.opnieuwlerenrijden.nl

rijvaardigheid

boerderij, Dier en Tuin benodigdheden

Netgemak

Dennis Lucas

(Bestuurslid)

074 – 744 00 33

www.netgemak.nl

softwareoplossingen

Spoolder Proeven & Proosten

Nick Spoolder

(Bestuurslid)

0547 – 292 200

www.spoolder.nl

horeca

Harink Las en Montage

Elles Harink

 

www.harinkmontage.nl

metaal

IntroLogic Building Automation

Johan van den Heijkant

06 – 10 93 35 01

www.intrologic.nl

domotica

Correspondentieadres

Ondernemend Bentelo

Sylvia Distel-Borchert

Bentelosestraat 67

7497 MP Bentelo

info@ondernemendbentelo.nl

 

Lid worden

 

Klik hier om je aan te melden

 

 

Lidmaatschap

95 euro per jaar

 

Afhankelijk van de kosten van een bijeenkomst

of excursie kan er mogelijk

een eigen bijdrage worden gevraagd

’t Hofke

Marcel & Veronique Veelers

0547 – 292 354

www.kinderspeelboerderij.nl

recreatie

De Plantaardige Verleiding

Bianca Harink

06-42549137

instagram.com/biancaharink

bloemist/pluktuin

TMB Thijsen Metaal Bewerking

Berry Thijsen

06 – 19959823

www.thijsenmetaalbewerking.nl

metaal

Loonbedrijf Versteeg

Gerrit Versteeg

0547 – 292 294

www.loonbedrijfversteeg.nl

loonbedrijf

Aannemersbedrijf Exterkate

Jeroen Exterkate

0547 – 292 262

www.exterkate-bentelo.nl

bouwnijverheid

Garage Ooink

Richard Ooink

0547 – 292 274

www.ooink.nl

autobedrijf & carwash

Hemel & Hond

Sharon Hemel

06 – 21 85 94 96

www.hemelenhond.nl

Huiselijke opvang + trimsalon

Melkveebedrijf ’t Boddenbrook

Jan & Anselien Borre

0547 – 292 232

 

agrarisch

Horizon

Carla Groniger-Exterkate

06-23892094

www.horizon-bentelo.nl

zorg en welzijn

Nijland Groen Grond en Sloopwerken

Alexander Nijland

06-18095664

www.nijlandbosbouw.nl

bouwnijverheid

Kamer van Koophandel

Madelene ter Laak

 

www.kvk.nl

Sweets & Soda

Erik Kuiper

06 – 12 23 89 96

www.sweetsandsoda.nl

snoepsystemen

Baak

Gerard en Els Baak

0547 – 292 642

 

veehouderij

Rosan’s Wafels

Rosan ter Huurne

06 – 13372618

 

food/markt

Ter Braak trappen & Timmerwerk

Niels Ter Braak

06 – 22 92 99 17

www.terbraaktrappen.nl

Op maat gemaakte trappen

Ten Doeschate Handelsonderneming V.O.F.

Rob & Ted Ten Doeschate

06 – 54 37 73 32

www.tdverhuur

machines

Beleggingsclub het Beleg van Bentelo

Thijs Nijland 

 

financieel

Ter Doest Installatietechniek

Maarten Ter Doest

06-25094656

www.ter-doest.com

installatietechniek

Extra Makelaars

Gerald ten Boske

06 – 36 16 39 37

www.extramakelaars.nl

makelaardij

THS Technische Installaties

Friso Stubbe

06- 55 55 47 77

www.thstubbe.nl

installatiewerk

Beltman Montage

Michel Beltman

06 – 11 04 49 47

www.beltman-montage.nl

constructie en machinebouw

Hartgerink Systeemplafonds en Systeemwanden

Marcel Hartgerink

0547 – 292 069

www.marcelhartgerink.nl

systeemplafonds

Mechanisatiebedrijf Kortier

Martijn Kortier

0547 – 292 267

www.kortiermechanisatie.nl

landbouwmechanisatie

Timmer- Bouwbedrijf Koen Pierik

Koen Pierik

0547 – 85 12 06

www.timmer-bouwbedrijfpierik.nl

bouwnijverheid

Gemeente Hof van Twente

Wouter Hoonberg

06 – 40 68 43 93

www.hofvantwente.nl

gemeente

Heerdink Interieurbouw B.V.

Hans Heerdink

0546 – 863 339

www.heerdink.nl

interieurbouw

Roy Workel Bouw & Timmerwerk

Roy Workel

06 – 11 10 52 05

www.royworkel.nl

bouw

BlueStrength

Jorieke Adolfsen

06 – 22 53 23 31

www.bluestrength.tech

industrie

Kortier Mondzorg

Anke Kortier

06 – 41 26 27 25

www.kortiermondzorg.nl

tandarts

Gesing Schilderwerken

Ivo Gesing

06 – 11 38 45 24

 

schildersbedrijf

Maatschap Kamphuis

Johan en Patricia Kamphuis

 

agrarisch

Use All Energy B.V.

René Siegerink

06-20741089

www.useallenergy.nl

PVT-warmtepompsystemen

Boomkamp Schilders

Frank Boomkamp

074 – 25 02 620

www.boomkampschilders.nl

schildersbedrijf

JFS Bouwmachines

Jeffrey Scharbaai

06 – 57 44 50 10

www.jfs-bouwmachines.nl

bouwmachines

Maatschap Versteeg

Jan Versteeg

 

 

agrarisch

Venhoeven overkappingen 

Theo Venhoeven

0547 – 292 800

www.venhoeven.nl

overkappingen & aluminium systemen

Bouwbedrijf Buschers

Robin Buschers

06 – 12 71 99 99

www.bouwbedrijfbuschers.nl

bouwnijverheid

ICS Computers B.V.

John Pierik

088 – 2000 800 

www.icscomputers.nl

ict dienstverlening

Melkveebedrijf Goselink

Roselinde Goselink

0547 – 261 416

 

agrarisch

Vleesbedrijf Rob Kleinsman

Rob Kleinsman

06 – 22 69 36 02

www.vleesbedrijfkleinsman.nl

vleeshandel en partyservice

Bouwbedrijf Exterkate Bentelo B.V.

Dennis Exterkate

0547 – 292 300

www.exterkate-bouw.nl

bouwnijverheid

Wijngaard Hof van Twente

Ilse, Roelof & Mart Visscher

0547 – 292 785

www.twentewijn.nl

wijngaard

Nick Leuveld Timmer- en Bouwbedrijf

Nick Leuveld

 

 

bouwnijverheid

Volkerink Bouw

Arjan Volkerink

06 – 50 41 48 39

www.volkerink-bouwbedrijf.nl

bouwnijverheid

Lubberink B.V.

Harry Lubberink

0547 – 292 736

www.lubberinkbta.nl

bouwkundig teken- adviesbureau

Maatschap Bebseler

Niek Bebseler

06 – 12 67 40 41

 

melkveebedrijf

Nijland Service

Tom Nijland

0547 – 291 291

www.nijlandservice.nl

technisch dealerbedrijf

Distel Boerderij, Dier en Tuin

Han Distel

0547 – 292 223

www.distelbentelo.nl

boerderij, Dier en Tuin benodigdheden

Camping Wedderbergen

Carine Fluttert

0597 – 561 673

www.wedderbergen.nl

recreatie

ITS Asbreuk

Marco Asbreuk

www.itsasbreuk.nl

 

IT

Blush by Charel

Charel Siemerink

06 – 83 53 15 82

www.blushbycharel.nl

schoonheidssalon

J. Mulder Houtimport

Jan Peter Mulder

0547 – 334 420

www.mulderhoutimport.nl

handel

Ten Dam Installatiebedrijf B.V.

Frank Volkerink

06 – 48 38 88 86

www.tendamdelden.nl

installatiebedrijf

Malijn B.V.

Jan Voskamp

06 – 53 15 96 87

 

advies en toezicht

Pierik Accountancy

Irma Pierik

0547 – 333 912

www.pierikaccountancy.nl

accountancy

Eastern Plaza

 

0547-768000

www.bentelo.easternplaza.nl

wokrestaurant

Dagwinkel Bentelo

Jan & Yvonne Timmer

0547 – 292 868

www.facebook.com/dagwinkelbentelo

supermarkt

Natuurbegraafplaats Het Wienerveeld

Jan Nijhuis

06 – 52 75 55 22

www.wienerveeld.nl 

uitvaartverzorging

JoBé Ceremonie

Joke Beenakker

06 – 12 91 25 74

www.jobeceremonie.nl

uitvaartverzorging

Wouter Borre Fotografie

Wouter Borre

06 – 41 55 91 99

www.wouterborre.nl

fotografie

De Broak

Wim ter Braak

0547 – 292 713

www.debroak.nl

recreatie & lanbouw

Jannink en Hofste Financieel Strategisch Advies

René Holtkamp

074 – 256 77 70

www.janninkhofste.nl

financieel advies

Pjo-Hajo

Martijn Lubberink

 

 

jongerenvereniging

Spoolder Proeven & Proosten

Nick Spoolder

0547 – 292 200

www.spoolder.nl

horeca

De Consultancy Koning

Jan de Koning

0547 – 389 833

www.deconsultancykoning.nl

consultancy

Haarboetiek ’t Heukske

Jorien Wegdam

0547 – 292 820

www.haarboetiekheukske.nl

kapsalon

Netgemak

Dennis Lucas

074 – 744 00 33

www.netgemak.nl

softwareoplossingen

Zorgboerderij Klein Exterkate

Lydeke Vaalt

0547 – 292 261

www.kleinexterkate.nl

zorgboerderij

De Goedkoopste Opslag

Gerard Rouwler

06 – 27 54 36 23

www.degoedkoopsteopslag.nl

opslag

Kerkveld vette Vormgeving

Eddy Kerkveld

06 – 38 24 66 94

www.kerkveld.nl

reclame

Rabobank Centraal Twente

Paul Dijkstra

074 – 245 63 33

www.rabobank.nl

financieel

Maatschap Michorius

Marco Michorius

 

 

agrarisch

De Jongh IT Consultancy

Wouter de Jongh

06 – 53 93 96 16

www.dejongh-it.nl

ict dienstverlening

IKC Bentelwijz

Linda Leus

06 – 10 55 97 25

www.bentelwijz.nl

kinderopvang

Goselink Ongediertebestrijding

Robert Goselink

06 – 30 73 12 64

 

ongediertebestrijding

JW Installatietechniek

Jeroen Workel

06 – 51 43 74 89

www.jwinstallatietechniek.nl

installatietechniek

IntroLogic Building Automation

Johan van den Heijkant

06 – 10 93 35 01

www.intrologic.nl

domotica

Kleinsman Horsetrucks GmbH

Mark en Esther Kleinsman

06 – 51 74 14 14

www.kleinsman-horsetrucks.com

carosseriebouw

Robor Electronics B.V.

Roger Borre

0547 – 292 090

www.robor.nl

electronica

Anouk Interieurdesign

Anouk Kleinsman

06 – 15 38 41 44

www.anoukinterieurdesign.nl

interieurdesign

Delma Production

Richard Eijsink

074 – 357 5449

www.delmaproduction.nl

bouwgereedschappen

Kleinsman Wandsystemen

Erik Kleinsman

 

 

bouwnijverheid

Morssink Bouwmaterialen

Anneke Morssink

074 – 376 12 50

www.morssink-bouwmaterialen.nl

bouwmaterialen

Neerlands Wijnmakerij BV

Roelof Visscher

06 – 54 92 24 06

www.neerlandswijnmakerij.nl

productie wijn

Dierenhotel de Breborgh

Kim Klein Breteler

0547 – 292 377

www.debreborgh.nl

dierenhotel

Koen Lentelink

 

 

 

 

Rupert Accountants & Fiscalisten

Herman Rupert

074 – 37 66 147

www.rupertonline.nl

accoutancy

CamperCamping De Bentelose Esch

John en Irma Eissink

0547 – 292 519

www.debenteloseesch.nl

camping

Doeschot

Jan Doeschot

 

 

agrarisch

Kruders, J.H. Timmerbedrijf

Johan Kruders

0547 – 292586

 

machinale houtbewerking

Schildersbedrijf Spanjer

Martin Spanjer

06 – 53 24 19 92

 

schildersbedrijf

Maatschap Vehof

Wilfried Vehof

0547 – 292 873

 

agrarisch

Eeckhof B.V.

Tom jannink

06 – 10 41 94 91

www.eeckhof.nl

adviesbureau

Kwekerij Visschedijk

Rik Visschedijk

0547 – 292 432

www.kwekerijvisschedijk.nl

tuinbouw/snijbloemen

Bouwbedrijf Roy Harink

 Roy Harink

06 – 81 52 82 62

 

bouwbedrijf

Gijs Teselink Dienstverlening

Gijs Teselink

06 – 41 60 70 50

 

agrarisch

Electrotechnisch buro Lagendijk

Willem Lagendijk

06 – 10 97 45 22

www.willemlagendijk.nl

electrotechniek

Leusink Varkenshandel

Marcel Leusink

0547 – 292 239

www.leusinkveehandel.nl

vee- en varkenshandel

Atelier An

An Lubberdink

0547 – 260 184

www.anedelsmid.nl

edelsmid

Thil’s B&B

Mathilde Ottenschot-Pierik

06 – 57 73 02 65

www.thilsbedandbreakfast.nl

bed and breakfast

Ermena Support

Karen Emma Bunte

06 – 21 59 49 50

 

administratieve diensten

Loopbaancoaching No-Nonsense

Ellen Exterkate

06-12 06 43 48

www.loopbaancoachingnononsense.nl

Loopbaan – Talent & Persoonlijk coaching

Smit Accountants en Adviseurs

Jan en Anna Smit

0547 – 36 36 31

www.accountantskantoorsmit.nl

accountancy

De Oosterhof

Gerard Scholten

0547 – 292 768

www.deoosterhof.nl

computerservice

Exterkate Biologische Varkens

Ruben Exterkate

0547 – 292 415

 

agrarisch

Loonbedrijf Eijssink – Ankersmid

Mark Ankersmid

0547 – 292 292

www.eijsink-ankersmid.nl

loonbedrijf

Stichting De Pol

Arno Holterman

06-45460809

www.depol.info

sport- en gemeenschapscentrum

Schoneveld VOF

Gerard en Judith Sueters

0547 – 293 191

 

 

agrarisch

H.B.J. Drekkers

Gerben Drekkers

06 – 22 90 64 20

 

agrarisch

Katier Interieurmontage

Nick Katier

06 – 34 17 83 14

www.katier-interieurmontage.nl

interieurmontage

Holvo

Paul Ottenschot

06 – 10 11 21 96

www.holvo.nl

handelsonderneming

Kemerinck Investments B.V.

Han Jansen

0547 – 293 250

 

onroerendgoedmaatschappij

Mts. Truitman

Walter & Charlot Truitman

 

 

agrarisch

Mts. Pierik

Leo & Anka Pierik

0547 – 292 214

 

agrarisch

Opfokbedrijf M.T.S. Jannink

Patrick & Lilian Jannink

06-53235420

www.janninkpluimvee.nl

agrarisch

Fysiotherapie de Werfheegde

Margo Versteeg

053 – 572 75 61

www.fysiotherapiewerfheegde.nl

fysiotherapie

Gezinshuis het Riekeshuis

Gerwin Slot & Wapke von Piekartz

074-2566989

www.hetriekeshuis.nl

jeugdzorg

B&B Erve de Bosch

Jan en Conny Ottenschot

0547-292578

www.ervedebosch.nl

toerisme

Harink Las en Montage

Frank Harink

06-21227487

www.harinkmontage.nl

metaal

Aspergeteeltbedrijf Slaghekke

Thijs & Thom Slaghekke

053 – 292 359

www.aspergesslaghekke.nl

tuinbouw

Cattier Tuinen

Robin Cattier

06-22880865

www.cattier-tuinen.nl

hovenier

Totaallift BV

Esther Borre

085 – 006 04 54

www.totaallift.nl

leverancier machines op hoogte

Wilmink Materieel

Gijs Wilmink

06 – 46 52 96 07

www.wilminkverhuur.nl

verhuur materieel

Erve Smienk

Richard en Rozalinda Scholten-de Bruijn

06 – 20 57 61 87

www.ervesmienk.nl

biologisch melkveebedrijf

Pedicurepraktijk Irene

Irene ten Thije ook genaamd Boonkkamp

0547 – 292 782

www.pedicurepraktijk-irene.nl

pedicure

PlusChauffeur

Hendrik IJff

06 – 22200716

www.opnieuwlerenrijden.nl

rijvaardigheid

Massari Bentelo

Marianne de Jong

06 – 39140727

www.massari-bentelo.nl

massage

Hös Pleestation

Wilma Versteeg

0613663203

 

toiletwagen verhuur

HeeR&D

Reinier Heeres

06 – 40227307

www.thingsconnected.nl

sensoren / IT

Siegerink Huistotaal

Maikel Siegerink

06 – 13184096

www.siegerinkhuistotaal.nl

bouw

RMP Metal Products

Rody Waanders

088-0028000

www.rmpbv.nl

metaalindustrie

Studio 18 Lijsten

Thijs Grootte Bromhaar

06 – 51009514

www.studio18lijsten.nl

groothandel

Rob Bebseler Dienstverlening

Rob Bebseler

06 – 22 10 49 04

 

dienstverlening agrarisch en transport

Hof van Hagmolen

John Nijland

06 – 16 25 96 16

www.hofvanhagmolen.nl 

appartementencomplex

Ruben Vonder Voegbedrijf

Ruven Vonder

06 – 23 76 08 42

 

voegbedrijf

Derksen Bouw & Timmerwerken

Jasper Derksen

06 – 25 21 32 13

www.derksenbouwentimmerwerken.nl

bouw

Aalderink bouw & Timmerwerk

Han Aalderink

06 – 13 85 24 54

 

bouw

Flierveldshoeve

Ester Kleinsman

0547 – 388 011

www.flierveldshoeve.nl

vergaderlocatie

Binnenstebuiten Coaching & Training

Melanie Rouwenhorst

06 – 12 94 45 79

 

coaching

MTS Leusink

Patrick Leusink

06 – 22 10 69 84

 

varkenshouderij